Veebileht on edasiarenenud variant visiitkaardist, ainult selle eripäraga et veebileht ei saa rahakoti vahelt kaduma minna ning sinna mahub palju rohkem infot, pilte, blogi ja muud, kuid põhiomadused on visiitkaardil ja veebisaidil samad: võimaldada ühendust võtta ja tihti ka anda pisut infot firma kohta.

Mõtle, kui olemas oleks mõni teenusepakkuja, kes valmistaks kiire, optimeeritud, kvaliteetse ning eesmärke täitva veebilehe mõistliku hinna ning kiire ajaga? Veel parem oleks, kui vastavalt ettevõtte kasvule veebi lisasid arendada ja jooksvalt võimalike probleemide ja küsimustega tegeleda. Enam ei pea ette kujutama! MKAY just seda pakubki: mõistlike hindadega veebilehed, mida on lihtne hallata, mis on valmistatud vajadusi silmas pidades, mis toimivad igal seadmel ja millega kaasneb tugiteenus.

Kodulehed

Kodulehed ettevõtetele, avaliku elu tegelastele, mittetulundusühingutele ja teistele, kes soovivad ennast internetis nähtavaks teha. Kõik meie “laborist” väljuvad kodulehed toimivad kõikidel seadmetel, on optimeeritud kiirusele, on kaasaaegsed, kergesti hallatavad, tulevikukindlad ning tulevad koolituse, toe ja uuendustega. Veebisaite valmistame eelistatult WordPressiga, sest selle haldamine on kliendi jaoks kõige lihtsam ning võimalusi palju, arendamine samas võrdlemisi soodne. WordPressi puhul tasub aga silmas pidada, et “turvaauke” on palju ning alati tuleb uusimaid versioone paigaldada, teha varukoopiaid ning kasutada “viirusetõrjet” – kõige selle pärast meie kliendid muretsema ei pea. Kui aga WordPress mingil põhjusel ei sobi, siis suudame veebe valmistada ka HTML&CSS&PHP, Angular, Voog, Wix ja kasutades paljusid teisi tehnoloogiaid ja platvorme.

Hind alates: 399€. 

E-poed

Loome Sinu ettevõtte vajadustele vastava veebipoe WordPress Woocommerce, Prestashop, OpenCart, Magento sisuhaldussüsteemidele või valmisplatvormidele, näiteks Shopify, ShopRoller, Voog. Iga veebipood on unikaalne, kiire, erinevatel seadmetel toimiv, soovitud makselahendustega (pangalingid, PayPal, krediitkaardid, Bitcoin jt), turvaline ja kaasaaegne. Kui Sul on veebipood juba olemas, siis saame pakkuda sellele ka haldusteenust ja lisade arendamist. Haldusteenust ning turvaaukude parandamist ja tarkvarauuenduste teostamist pakume muidugi ka e-poe tellijatele.

Hind alates: 499€.

landing-page-1586552_1920

Maandumislehed

Maandumiselehed on tavalistest veebilehtedest lihtsamad ja lühemad ning neil on alati üks keskne eesmärk – üldjuhul meelitada kasutajat enda e-posti aadressi (ja teisi adnmeid) avaldama näiteks uudiskirjaga liitumiseks, vastutasuks pakutakse aga näiteks kuponge, raamatut või midagi kolmandat. Maandumisleht võib aga meelitada külastajat ka midagi ostma ja pakkuda selle ostmiseks soodustust. Maandumislehti valmistame tavaliselt HTML, CSS ja PHP tehnoloogiatega ning on võimalik integreerida paljude teenusepakkujatega, näiteks Mailchimp jpt.

Hind alates: 49€.

Blogid

Blogi on veebikeskkond, kuhu lisatakse postitusi – olgu need uudised, ülevaated, sisuturundus, firma kultuuri postitust või muu. Blogide loomisel ja haldamisel kasutame vaieldamatud blogimaastiku liidrit WordPressi, kus on väga lihtne postitusi lisada, kategooriaid luua ja palju muud. Lisaks lihtsa blogi loomisele saame abiks olla ka lisade paigaldamises ja arenduses (näiteks tasuliste postituste süsteem, kuumaksupõhised blogid jpm).

Hind alates: 399€.

Foorumid

Foorum on suurepärane koht, kus võimaldada inimestel endil suhelda erinevatel teemadel, alustada uusi teemasid ja kommenteerida olemasolevaid, lisaks suhelda kasutajatega. Oleme kokku puutunud foorumitega phpBB ning BuddyPress süsteemidel. Saame abiks olla muidugi ka foorumi haldamisel, majutamisel ning uue lahenduste loomisel.

Hind alates: 299€.

Tahaksime Sinu ärist juba rohkem teada!

Tõenäoliselt vajad veebilahendust, kui juba siia jõudsid. Räägime lähemalt, me ei hammusta!